Úvodní strana » Průvodcovské služby » Reference našich spokojených zákazníků

Reference našich spokojených zákazníků

Na této stránce najdete malý výčet z reakcí našich spokojených zákazníků. Budeme rádi, pokud se mezi ně zařadíte i vy.

Miguel Morón a Itziar Jiménez Berrón

...
It was a really wanderful day last sunday in Kutná Hora, so thank you very much for making the visit as funny and interesting as it really was!
We felt as if we were really seeing the places we visited with your precise descriptions, we learnt a lot with your detailed explanations and, best of all, we enjoied very much with you two and with Mike's jokes!
We hope to meet you again there in Kutná Hora, here in Madrid or wherever else!
...

Skutečně jsme si užili minulou neděli v Kutné Hoře, takže děkujeme mnohokrát za to, že jste pro nás připravili velice vtipnou a zajímavou prohlídku.
Měli jsme pocit, jako bychom vše, co jste podrobně popisovali, viděli na vlastní oči. Váš výklad byl poučný a především nás bavila prohlídka s Vámi dvěma a Michalovými vtipy.

Doufáme, že se ještě někdy potkáme, ať už v Kutné Hoře, či Madridu.

Z emailu po celodenní prohlídce města s nevidomým párem z Madridu dne 8. 3. 2015

Střední škola technická a zemědělská, Nový Jičín

Dobrý den paní Malénková,
chtěl jsem Vám poděkovat za průvodcovské služby pro naše studenty z Nového Jičína, když budete mít chuť a čas, můžete prohlédnout naše fotky z celé exkurze:
https://plus.google.com/photos/105175480591174258283/albums/6123550067121470049
Ještě jednou díky, mějte se hezky a ať se Vám daří !
Oldřich Geryk
(email ze dne 27.3. 2015)

ROSKA Ostrava

...dovolte mi ještě jednou Vám poděkovat nejen za skvělý výklad ale i za Vaši ochotu a vstřícnost, kterou jste věnovala naší celé skupině při naši návštěvě Kutné Hory.

Všichni jsme byli spokojeni...

S přáním pěkného dne Naďa Nováková.

Czech Tourism

...Ač nám v sobotu nepřálo počasí, akce proběhla v rámci možností dobře. Hanka Musílková měla velmi zajímavý výklad a nakonec nás převážela i svým autem...

Bc. Jana Soukalová, vedoucí týmu koordinace press a fam tripů

ČVUT - Fakulta jaderná a fyzikálně inženýrská

...Rádi bychom také vyjádřili poděkování Průvodcovské službě Kutná Hora, s.r.o. za večerní prohlídku města, chrámu sv. Barbory a královské mincovny ve Vlašském dvoře. U účastníků konference měla veliký úspěch.

doc. Dr. Ing. Petr Haušild, Fakulta jaderná a fyzikálně inženýrská, ČVUT v Praze
prof. Ing. Dr. Pavel Chráska, DrSc., Ústav fyziky plazmatu AV ČR

(celý text dopisu)

Nejvyšší státní zastupitelství

...dovolte mi, abych Vám poděkoval za Vaši spolupráci při přípravě doprovodného programu mezinárodního setkání generálních prokurátorů zemí Visegradské čtyřky ve dnech 24. - 27. dubna 2013 v České republice, a to konkrétně v pátek 26. dubna 2013 v Kutné Hoře.

Děkji za pochopení všech našich přání a požadavků a obzvláště pak bezpečnostních opatření, která celou akci doprovázela.

Vážená paní inženýrko, dovolte mi, abych Vám a paní průvodkyni Janě Malénkové ještě jednou poděkoval za výbornou spolupráci a excelentně připravený program, který se hostům velice líbil...

JUDr. Pavel Zeman, nejvyšší státní zástupce

(celý text dopisu)

Vysoká škola polytechnická Jihlava

...ráda bych Vám poděkovala za zajištění prohlídky historického centra Kutné Hory v úterý 27. 5. pro skupinu ukrajinských a českých studentů.

Prohlídka byla velmi zajímavá a paní průvodkyně Mgr. Alena Šuchmannová byla perfektní. Prosím, zda by bylo možné i jí tlumočit naše poděkování...

RNDr. Eva Janoušková, Ph.D., vedoucí katedry cestovního ruchu VŠPJ

Sdílejte na sociálních sítích